Broken Faith

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Broken Faith

Fire burns inside your soul, water is drying you'r thurst but not too enough, earth is under your feets but you are drowning in quicksand, air is all around you but you are losing your breath becouse all the rush around you

Latest topics

» ATB
horoskop i podznak EmptyMon Apr 27, 2009 6:56 pm by MooNShADoW

» Kaladont
horoskop i podznak EmptyWed Apr 15, 2009 9:19 pm by Dardemore

» Irina i Storm
horoskop i podznak EmptyTue Apr 14, 2009 8:55 pm by Dardemore

» the Scorpions
horoskop i podznak EmptyTue Apr 14, 2009 1:22 am by elfen lied

» Avantasia
horoskop i podznak EmptyMon Apr 13, 2009 11:24 pm by Dardemore

» now playing
horoskop i podznak EmptyMon Apr 13, 2009 7:45 pm by Dardemore

» spaaamm
horoskop i podznak EmptyMon Apr 13, 2009 7:43 pm by Dardemore

» Univerzalna pojavnost i koresponedcija presvetog broja sedam
horoskop i podznak EmptyMon Apr 13, 2009 4:54 pm by tehuti

» Alogia
horoskop i podznak EmptyMon Apr 13, 2009 2:07 pm by elfen lied

Navigation

Affiliates


4 posters

    horoskop i podznak

    elfen lied
    elfen lied
    Administrator
    Administrator


    Female
    Number of posts : 257
    Age : 38
    Location : location buuuu
    Registration date : 2008-12-25

    horoskop i podznak Empty horoskop i podznak

    Post by elfen lied Wed Jan 07, 2009 11:15 pm

    ajde malo zanimacije, sto ste u horoskopu i koji vam je podznak? vjerujete li u horoskop i dali djeluje na vas (ono sto pise u novinama, tjedni horoskop i sl) i kako djeluje na vas vas podznak?

    ja sam znak ovan, imam dosta karakteristika za ovnove (manipulativni, tvrdoglavi, rodeni vode, ponosni) ali imam i na zalost (bar meni) dosta i od mog podznaka ribe...ah...

    ako ne znate sto ste u podznaku, ovdje to mozete izracunati i doznati...
    http://horoskop.hr/online-podznak/

    ja inace ne veruvam vo horoskop, nekogas, naravno ke se pogodi da ti pogodat deka ke patuvas, ke bides bolen ili ke se zaljubis, so tolku luge na svet, sigurno na nekoj ke mu pogodat. Veruvam deka sekoj znak si ima svoi karakteristiki koi mu go karakteriziraat karakterot...bla bla bla...no, deka se e kako horoskopot, deka sreken den mi e vtornik, a brojka 9, vo toa ne veruvam. Bojata mi e crvena, poradi planetata Mars, no sepak, jas poveke sakam zelena boja...znaci, nekoi raboti se vo red, samo sto, jas na horoskop gledam kako zabava i zanimacija. affraid
    tehuti
    tehuti
    rusty knife
    rusty knife


    Male
    Number of posts : 35
    Age : 37
    Location : Amenti
    Registration date : 2009-01-08

    horoskop i podznak Empty Re: horoskop i podznak

    Post by tehuti Fri Jan 09, 2009 12:08 am

    znak : rak
    podznak : djevica

    Koja li kombinacija. Rakovi smušeni i kaotični sa čudnim smislom za humor, djevice pedantne, precizne do bola i posjeduju analizički pristup svemu. Baš su me starci napravili u zao čas Very Happy

    Što se tiče samog horoskopa, sve ovisi o interpretaciji astrologa. Svi znakovi iako su arhetipski, imaju dosta stereotipičnih crta u karakteru (jarci ovakvi, rakovi onakvi...). Kad se govori o astrologiji, ona nema veze sa predviđanjem, već sa praćenjem mjena tih arhetipa i njihovih djelovanja na čovjeka. E sad je stvar u tome da je ta drevna metoda divinacije pretvorena u komercijanu zabavu za mase, pa se gubi poanta i njezina svrha.
    Dardemore
    Dardemore
    Administrator
    Administrator


    Male
    Number of posts : 309
    Age : 39
    Location : R. Makedonija
    Registration date : 2008-12-25

    horoskop i podznak Empty Re: horoskop i podznak

    Post by Dardemore Fri Jan 09, 2009 2:17 am

    ova ne mi e jasno, jas si znam deka sum strelec so bliznaci, a ovde mi kazuva so bik thinking whaaaaaat ova mora nekade da proveram na drugo mesto hmmmmmmmmm
    tehuti
    tehuti
    rusty knife
    rusty knife


    Male
    Number of posts : 35
    Age : 37
    Location : Amenti
    Registration date : 2009-01-08

    horoskop i podznak Empty Re: horoskop i podznak

    Post by tehuti Fri Jan 09, 2009 2:24 am

    Dardemore wrote:ova ne mi e jasno, jas si znam deka sum strelec so bliznaci, a ovde mi kazuva so bik thinking whaaaaaat ova mora nekade da proveram na drugo mesto hmmmmmmmmm

    Ne znam, ja sam to pogledao na jednoj engleskoj stranici koji sam podznak.

    Budem kasnije postao link čim nađem.

    Dobro je znat podznak. Ja sam se totalno pronašao u tom opisu na jednoj stranici. Definitivno postoji uzorak po kojem se određene osobe rađaju u određeno vrijeme pa im od toga zavisi i pred-programirani karakter s kojim su inkarnirani.
    tehuti
    tehuti
    rusty knife
    rusty knife


    Male
    Number of posts : 35
    Age : 37
    Location : Amenti
    Registration date : 2009-01-08

    horoskop i podznak Empty Re: horoskop i podznak

    Post by tehuti Fri Jan 09, 2009 3:21 pm

    Evo još jedne stranice, sa puno boljim objašnjenjima:

    http://www.astrolook.com/podznak.shtml

    Moja kombinacija:

    Ukoliko Vam je Ascendent (podznak) Devica

    Osobine i mentalne sposobnosti: Vase tipicne osobine su analiticnost, promisljenost, izuzetna preciznost, urednost, tacnost, odmerenost. Okolina Vas karakterise kao veoma racionalnu, realnu, razumnu, pedantnu i diplomaticnu osobu. Kod Vas dominira intelekt, prakticne sposobnosti i sklonost ka analizama i dedukciji. Narocito drzite do reda, postujete disciplinu i marljivost. Vrlo ste izbirljivi, obracate paznju na detalje i sitnice, posedujete dobre organizatorske sposobnosti. Odlikuje Vas radoznali duh, potreba za ucenjem, saznanjem i obrazovanjem. Lepo se izrazavate, komunikativni ste, ali kod Vas sve mora da bude "po notama" i odmereno. Veoma ste odgovorni i savesni, podlozni ste pesimistickom i melanholicnom raspolozenju. Okolina Vam zamera na preteranoj kriticnosti odnosno kritizerstvu, na odmerenim i kontrolisanim emocijama. U ljubavnom odnosu delujete suzdrzano, a povremeno previse sumnjicavo ili nepoverljivo prema partneru. Za Vas skoro svaka situacija ili osoba mora da poseduje "misaonost", pa tako i Vasa ljubavna veza, odnosno osoba koju volite. Vasa prijateljstva su brizljivo odabrana.

    Fizicki izgled: svrstavate se u vise, ili cak izrazito visoke osobe. Tananije ste, vitke i dobre gradje tela. Oblik lica obicno je ovalan, duguljast ili trouglast. Oci su uglavnom tamnije boje ili neke kestenjaste nijanse, kosa je takodje tamnija. Nos je pravilan. Usne su tanje, brada je istaknuta ili spicasta. Ten je bledji, svetliji. Odlikuju Vas veoma lepe ruke -- sake, kao i dugi prsti.

    Vasa osnovna deviza je: "Ja mislim (smatram), ja analiziram".

    Moj sunčani znak: Rak

    Pasivan ženski znak, flegmatičnog temperamenta. Vole dom, obitelj, djecu i uhodani svakodnevni ritam bez pretjeranih promjena. Promjenjiva raspoloženja imaju veze s Mjesecom, koji ima na njih snažan utjecaj. Imaju smisao za publicitet kada to njima odgovara, ne teže za slavom, ali ni ne zaziru od nje. Melankolična, tužna i pesimistična raspoloženja uz neopravdane strahove često su prisutna ukoliko ih ne uspiju savladati. Ukoliko se želi osvetiti, to će napraviti potajno, a svoju tugu ili nezadovoljstvouglavnom provodi povučen u tišini i samoći. Mrzovoljnost je jedna od negativnih osobina rakova, ali uskoro ponovno može biti simpatičan i drag, sve ovisno o tome u kojoj je fazi Mjesec.

    *************

    Hehe, baš sam se uvalio. Very Happy Ova kombinacija je malo u kurcu. Rakovi su emotivni i često predepresivni (emači :)) + analitička i emocionalna hladnoća djevice. kata-isusova-strofa. Twisted Evil
    elfen lied
    elfen lied
    Administrator
    Administrator


    Female
    Number of posts : 257
    Age : 38
    Location : location buuuu
    Registration date : 2008-12-25

    horoskop i podznak Empty Re: horoskop i podznak

    Post by elfen lied Fri Jan 09, 2009 5:12 pm

    KK, svi znamo da si emo Lovee Loveee homoswitch
    Dardemore
    Dardemore
    Administrator
    Administrator


    Male
    Number of posts : 309
    Age : 39
    Location : R. Makedonija
    Registration date : 2008-12-25

    horoskop i podznak Empty Re: horoskop i podznak

    Post by Dardemore Sat Jan 10, 2009 7:16 pm

    ete spored ova ja sam u znak streljac i podznak bliznaci Duno Retarded
    Eva Pandora
    Eva Pandora
    rusty knife
    rusty knife


    Female
    Number of posts : 33
    Age : 40
    Location : Nordeia Primordia
    Registration date : 2009-01-03

    horoskop i podznak Empty Re: horoskop i podznak

    Post by Eva Pandora Sun Jan 11, 2009 7:45 pm

    Allah-damned Škorpion s podznakom u Biku.666 i 999-Zlo i naopako.Bodem sa svih strana Twisted Evil Rolling Eyes Ne znam,meni je nekako najbliže stvarnom utjecaju zvijezda osobna,tj natalna karta gdje se vidi koje je od nebeskih tijela radilo sranja na koji način baš u trenu i mjestu vašeg rođenja.U mojoj natalnoj karti,iako je bilo i dosta nepodudarnosti sa mnom,onaj dio koji je pratio kretanje sunca po kućama mi je doslovce pogodio čak i previše precizno neke moje osobine.Npr.,pisalo mi je da mrzim pasivnu komunikaciju i stoga usprkos iznimnoj inteligenciji imam problema sa školom i tradicionalnim načinom učenja,te da ću većinu svojih najboljih intelektualnih dostignuća izvesti sama,da sam opsesivno slobodna,te da me spone ljudskoga društva "bole",da volim maštati o promjeni ustroja svijeta sa svojim prijateljima,da ću najvjerojatnije umrijeti na putovanju jer obožavam landranje,da sam istodobno analitičko-znanstveni um u kombinaciji s vrlo kreativnim,strastvenim umjetničkim senzibilitetom što me čini istodobno jako hladnom i eksplozivnom osobom,racionalnom i maštovitom.Buntovna,tvrdoglava,sklona anarhiji,prkosna,pretjerano ponosna,kreativno/destruktivna,jako odan prijatelj,pa onda malo hvalospjeva mojoj pameti,što mi je godilo,moram priznati(krava bahata!)...bla,bla,ne sjećam se više...E,da,samo da razveselim Doris,njoj su jednom rekli da ima tu kombinaciju,pa imam i ja,Saturn u Škorpionu,karakteristika mnogih ubojica,diktatora,vjerskih i političkih manijaka,drugim riječima,psihopata Cool There's no rest for the wicked...
    elfen lied
    elfen lied
    Administrator
    Administrator


    Female
    Number of posts : 257
    Age : 38
    Location : location buuuu
    Registration date : 2008-12-25

    horoskop i podznak Empty Re: horoskop i podznak

    Post by elfen lied Mon Jan 12, 2009 1:50 am

    mi smo ti na netu nasli, numerologiju, i pise da ce te ljudi pamtiti po velikim djelima, znaci, izdat ces Kurcevite Bogove! cheers
    Dardemore
    Dardemore
    Administrator
    Administrator


    Male
    Number of posts : 309
    Age : 39
    Location : R. Makedonija
    Registration date : 2008-12-25

    horoskop i podznak Empty Re: horoskop i podznak

    Post by Dardemore Wed Feb 25, 2009 11:53 pm

    Eva Pandora wrote:Allah-damned Škorpion s podznakom u Biku.666 i 999-Zlo i naopako.Bodem sa svih strana Twisted Evil Rolling Eyes Ne znam,meni je nekako najbliže stvarnom utjecaju zvijezda osobna,tj natalna karta gdje se vidi koje je od nebeskih tijela radilo sranja na koji način baš u trenu i mjestu vašeg rođenja.U mojoj natalnoj karti,iako je bilo i dosta nepodudarnosti sa mnom,onaj dio koji je pratio kretanje sunca po kućama mi je doslovce pogodio čak i previše precizno neke moje osobine.Npr.,pisalo mi je da mrzim pasivnu komunikaciju i stoga usprkos iznimnoj inteligenciji imam problema sa školom i tradicionalnim načinom učenja,te da ću većinu svojih najboljih intelektualnih dostignuća izvesti sama,da sam opsesivno slobodna,te da me spone ljudskoga društva "bole",da volim maštati o promjeni ustroja svijeta sa svojim prijateljima,da ću najvjerojatnije umrijeti na putovanju jer obožavam landranje,da sam istodobno analitičko-znanstveni um u kombinaciji s vrlo kreativnim,strastvenim umjetničkim senzibilitetom što me čini istodobno jako hladnom i eksplozivnom osobom,racionalnom i maštovitom.Buntovna,tvrdoglava,sklona anarhiji,prkosna,pretjerano ponosna,kreativno/destruktivna,jako odan prijatelj,pa onda malo hvalospjeva mojoj pameti,što mi je godilo,moram priznati(krava bahata!)...bla,bla,ne sjećam se više...E,da,samo da razveselim Doris,njoj su jednom rekli da ima tu kombinaciju,pa imam i ja,Saturn u Škorpionu,karakteristika mnogih ubojica,diktatora,vjerskih i političkih manijaka,drugim riječima,psihopata Cool There's no rest for the wicked...
    skorpija i bik ufff opasno, bolno, strasno i zanimlivo
    elfen lied
    elfen lied
    Administrator
    Administrator


    Female
    Number of posts : 257
    Age : 38
    Location : location buuuu
    Registration date : 2008-12-25

    horoskop i podznak Empty Re: horoskop i podznak

    Post by elfen lied Thu Feb 26, 2009 6:34 am

    Eva Pandora wrote:E,da,samo da razveselim Doris,njoj su jednom rekli da ima tu kombinaciju,pa imam i ja,Saturn u Škorpionu,karakteristika mnogih ubojica,diktatora,vjerskih i političkih manijaka,drugim riječima,psihopata Cool There's no rest for the wicked...

    majkata (dandijev uzvik iz pozadine)
    netko se razbahatio, a?
    a doris, definitivno, ima facu ubojice pig lol!

    Sponsored content


    horoskop i podznak Empty Re: horoskop i podznak

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun May 19, 2024 10:00 pm